Články odjinud

Manželka Woodyho Allena prolomila mlčení. Odmítá, že by jakkoliv zneužíval svou adoptivní dceru

Manželka Woodyho Allena prolomila mlčení. Odmítá, že by jakkoliv zneužíval svou adoptivní dceru

Současná manželka Woodyho Allena Soon-Yi, která je současně i adoptivní dcerou jeho bývalé partnerky Mii Farrowové, odmítá, že by kdy režisér zneužil svoji nevlastní dceru Dylan. Podle ní jde v celé kauze jen o pošpinění Allenova jména.

Soon-Yi Previnová, která si zpravidla hlídá své soukromí, se časopisu New York Magazine svěřila, že absolutně nesouhlasí s obviňováním svého manžela ze strany své nevlastní sestry a její matky. „To, co se Woodymu děje, je opravdu znepokojivé a nespravedlivé. Mia zneužívá hnutí #MeToo, aby z Dylan udělala oběť.“

Mia a její tehdejší manžel Andre Previn adoptovali Soon-Yi z Jižní Koreje v šesti letech. Manželé se ale rozvedli, a když bylo Soon-Yi jedenáct, začal vztah mezi Miou a Allenem. O deset let později už ale Woody Allen začal flirtovat i se samotnou Soon-Yi, kterou si později vzal.

Podle Dylan ji k vyjádření o údajném zneužíváním jejím nevlastním otcem nikdo nenutil, ani její matka. Takové argumenty podle ní mají její výpověď pouze znevěrohodnit. „Díky matce jsem měla krásný domov,“ píše The Guardian.

Podle Soon-Yi to ale není tak úplně pravda. Farrowová své děti prý fyzicky a slovně napadala. Vzpomíná například, jak ji držela hlavou dolů, házela po ní věcmi nebo nechávala své malé děti přes noc doma samotné. Podobně se o svých zážitcích rozepsal i Miin další syn Moses. Farrowová ale vše důkladně popírá.

Podle Dylan a jejího bratra Ronana Farrowa, který se za odkrývání příběhů v rámci kampaně #MeToo stal spoludržitelem Pulitzerovy ceny, byla ale jejich matka dobrý rodič. „Moje matka mě nikdy k ničemu nenaváděla, vždy stála za mnou. I když na ni Woody Allen zaútočil skrze své právníky. Nemějte mě za oběť. Stále jsem dospělá žena, která předkládá věrohodná tvrzení,“ řekla Dylan.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud