Manželka Woodyho Allena prolomila mlčení. Odmítá, že by jakkoliv zneužíval svou adoptivní dceru | info.cz

Články odjinud

Manželka Woodyho Allena prolomila mlčení. Odmítá, že by jakkoliv zneužíval svou adoptivní dceru

Současná manželka Woodyho Allena Soon-Yi, která je současně i adoptivní dcerou jeho bývalé partnerky Mii Farrowové, odmítá, že by kdy režisér zneužil svoji nevlastní dceru Dylan. Podle ní jde v celé kauze jen o pošpinění Allenova jména.

Soon-Yi Previnová, která si zpravidla hlídá své soukromí, se časopisu New York Magazine svěřila, že absolutně nesouhlasí s obviňováním svého manžela ze strany své nevlastní sestry a její matky. „To, co se Woodymu děje, je opravdu znepokojivé a nespravedlivé. Mia zneužívá hnutí #MeToo, aby z Dylan udělala oběť.“

Mia a její tehdejší manžel Andre Previn adoptovali Soon-Yi z Jižní Koreje v šesti letech. Manželé se ale rozvedli, a když bylo Soon-Yi jedenáct, začal vztah mezi Miou a Allenem. O deset let později už ale Woody Allen začal flirtovat i se samotnou Soon-Yi, kterou si později vzal.

Podle Dylan ji k vyjádření o údajném zneužíváním jejím nevlastním otcem nikdo nenutil, ani její matka. Takové argumenty podle ní mají její výpověď pouze znevěrohodnit. „Díky matce jsem měla krásný domov,“ píše The Guardian.

Podle Soon-Yi to ale není tak úplně pravda. Farrowová své děti prý fyzicky a slovně napadala. Vzpomíná například, jak ji držela hlavou dolů, házela po ní věcmi nebo nechávala své malé děti přes noc doma samotné. Podobně se o svých zážitcích rozepsal i Miin další syn Moses. Farrowová ale vše důkladně popírá.

Podle Dylan a jejího bratra Ronana Farrowa, který se za odkrývání příběhů v rámci kampaně #MeToo stal spoludržitelem Pulitzerovy ceny, byla ale jejich matka dobrý rodič. „Moje matka mě nikdy k ničemu nenaváděla, vždy stála za mnou. I když na ni Woody Allen zaútočil skrze své právníky. Nemějte mě za oběť. Stále jsem dospělá žena, která předkládá věrohodná tvrzení,“ řekla Dylan.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud