Články odjinud

Na Plzeňsku někdo odpálil nemrznoucí kapalinu. Výbuch otřásl celým náměstím

Na Plzeňsku někdo odpálil nemrznoucí kapalinu. Výbuch otřásl celým náměstím

Na sociální síti se šíří šílené video. Bylo natočeno přímo na Silvestra v plzeňských Přešticích. Je na něm zachyceno odpálení nemrznoucí kapaliny, která následně způsobí obrovský a nebezpečný výbuch. 

Video pojmenované jednoduše jako „Nesmysl“ bylo natočeno na náměstí v Přešticích na Plzeňsku o silvestrovské noci. Záběry ukazují odpálení nemrznoucí kapaliny. Vše začíná nevinně, ale po pár okamžicích způsobí podomácky vyrobená pyrotechnika obrovskou a životu nebezpečnou explozi.

Ta je tak masivní, že oslní celou obrazovku. Je jasné, že kdyby někdo stál poblíž, může přijít k újmě na zdraví. Výbuch pravděpodobně plynu je tak velký, že by mohl zabíjet. I když je pyrotechnika na Silvestra tolerována, tento nepovedený husarský kousek je jednoznačně obecným ohrožením.

Celý článek si můžete přečíst na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud