Nejmocnější lobbista Tonda Blaník udeřil ze stínů. Podívejte se, čím před Vánocemi překvapil

Info.cz

19. 12. 2018 • 16:18

Tvůrci, kteří stojí za neslavnějším seriálovým lobbistou všech dob, se rozhodli vrátit Tondu Blaníka zpět na výsluní. V rámci oslav 100 let republiky nadělili jemu a jeho fanouškům rovnou dvě premiérové epizody a krátké video, ve kterém parodují novináře ze Seznam Zpráv, kteří před časem pátrali ve Švýcarsku po synovi Andreje Babiše. Blaníkovi podřízení objeli mediální domy v Česku a doručili do nich právě dva nové díly. NAjdete je níže v článku.

„Dvojice epizod je naším dárkem republice k jejím stým Vánocům. A protože u dvoustého výročí státnosti už bohužel nebudeme, chtěli jsme to stávající oslavit v co nejširším kruhu Tondových přátel. Proto jsme epizody nabídli zdarma více televizím a mediálním domům,“ objasňuje podle Reflexu záměr režisér Marek Najbrt.

Seriál navíc v listopadu oslavil pět let od uvedení pilotního dílu Sněhuláci. Od té doby se podle producenta společnosti Negativ Milana Kuchynky na přístupu tvůrců nic nezměnilo. „Všichni tvůrci ho stále dělají s chutí a přesvědčením, že jeho existence má smysl. Pokud jde o budoucnost, tu plánujeme stejně živelnou jako minulost. Spontánní formát, u kterého nikdy nevíme, co budeme dělat zítra, natož za půl roku, nás mimořádně baví.“

5428164:article:true:true:true

5428180:article:true:true:true

SDÍLET