Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Obscénní vzkaz z nebeských výšin: Američtí letci pobouřili obřím penisem

Obscénní vzkaz z nebeských výšin: Američtí letci pobouřili obřím penisem

Příslušníci amerického námořního letectva si v rámci vzdušného cvičení zašprýmovali a pomocí zkondenzovaného plynu vytvořili na nebi penisPrávě tento „vzkaz“ z nebeských výšin pobouřil konzervativní obyvatele městečka Okanogan ve státě Washington na severozápadě USA. Matka od rodiny si tam stěžovala v místní televizi KREM 2, která následně požádala místní armádní složky o vyjádření.

Námořní letectvo ihned reagovalo politováním a ubezpečilo, že podobný obrazec nesouvisí s žádným z ustálených leteckých cvičení. Zároveň ubezpečilo, že hříšníci budou skládat účty. „Námořnictvo očekává od svých posádek plnění nejnáročnějších standardů a toto považujeme za zcela nepřípustné,“ uvedly vojenské úřady v prohlášení.

„Všichni byli v šoku,“ reagoval v místním webovém zpravodajství další z obyvatel Okanoganu. Mnoho lidí ale úkaz i pobavil - fotky obrazce pořízené z mobilních telefonů rychle obletěly internetové sociální sítě.

 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link