Osm dětí za deset let? Dá se to v pohodě zvládnout, tvrdí manželé z Frýdku-Místku. A plánují další | info.cz

Články odjinud

Osm dětí za deset let? Dá se to v pohodě zvládnout, tvrdí manželé z Frýdku-Místku. A plánují další

Osm dětí! Tolik potomků si pořídila Petra Krausová (30) z Frýdku-Místku s manželem Stanislavem (38) a rozhodně to není konečné číslo! Čtyři dívky a čtyři chlapce ve věku od 10 let do 14 dnů navíc z velké části porodila doma.

S manželem Stanislavem (38) začala chodit před 11 lety. První dítě počali po třech měsících vztahu. „Je to perfektní mít s milovaným mužem tolik dětí. A jaký je rozdíl mezi dvěma a osmi dětmi? Žádný. Je jen víc prádla a máme větší hrnce na vaření,“ říká Petra, vystudovaná zdravotní sestra. Početná rodina žije v domku. O ten se stará manžel Stanislav, který je zedník.

Petra nechápe mámy, které naříkají, že nestačí na jedno nebo dvě děti. „Buď lžou, rády se litují, anebo jsou prostě neschopné,“ konstatuje a dodává: „Všechny děti milujeme stejně.“ Manželům se podařila i jedna dvojčátka, kterým je rok.

CELÝ ČLÁNEK ČTĚTE NA SERVERU BLESK.CZ.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud