Články odjinud

Otec už nechtěl přehlížet šikanu své dcery. Školáka chytl pod krkem a je z toho poprask

Otec už nechtěl přehlížet šikanu své dcery. Školáka chytl pod krkem a je z toho poprask

Nevlastní otec dívky, která už delší dobu řešila problém se šikanou ze strany 14letého chlapce, se rozhodl vzít situaci do svých rukou a teenagera takzvaně chytil pod krkem. Poté, co k případu přitáhl pozornost záznam incidentu, vyšlo najevo, že se clapec sám potýká s psychickými problémy, které vyústily v terorizování jeho okolí..

Záznam incidentu mezi otcem šikanované dívky a 14letým chlapcem vyvolal v Austrálii poprask. Třiapadesátiletý Mark David Bladen totiž nečekaně chytil chlapce pod krkem se slovy, že ho uškrtí. Původně mu chtěl prý jen důrazně domluvit, úšklebky, kterých se dočkal, ho ale nenechaly chladným.

Chlapec podle rodiny Bladenových dceru neustále zesměšňoval, oslovoval ji například King Kong a kupoval jí holicí pěny s tím, že by se měla oholit. To později nepopřel ani zbitý hříšník. Tvrdí ale, že s šikanou začala sama dcera Marka Bladena, když na Snapchatu urážela jeho matku. Teenager se nyní před médii skrývá, podle serveru Ladbible tvrdí, že kvůli útoku trpí nočními můrami a bojí se reakcí veřejnosti.

Marka Bladena nakonec soud shledal vinným a uložil mu pokutu v hodnotě 1000 dolarů, přihlédl totiž k jeho čistému trestnímu rejstříku i k jeho dobrovolnickým aktivitám. Mark se navíc chlapci a jeho rodině omluvil, veřejně pak přiznal, že svého jednání lituje. „Velice se omlouvám za to, co jsem udělal. Stydím se. Prosím tímto ostatní, aby se podobných výpadů vyvarovali, já jen ztratil kontrolu. Tohle není způsob, jakým se řeší problémy.“

 

Články odjinud