Články odjinud

Půjčka zdarma, na kterou láká Láďa Hruška. Radek naletěl a naskočil mu obří úrok

Půjčka zdarma, na kterou láká Láďa Hruška. Radek naletěl a naskočil mu obří úrok

Společnost Zaplo.cz slibuje lidem první půjčku bez jakýchkoli poplatků. Kdo si ale rozhodne vzít půjčku druhou, toho čeká horentní úrok 279,8 procenta a RPSN astronomické výše 1141,2 procenta. Společnost k zlákání klientů využívá známou televizní tvář Ládi Hrušky. Zaplo však není jediná společnost, která si počítá tak vysoké úroky.

Že se druhá a další půjčka od Zapla může hodně prodražit, teď už ví Radek Kido (24). Potřeboval peníze, a tak využil mikropůjčku. „Zaplu dlužím zhruba 20 tisíc korun. Je tam vysoký úrok a strašně to roste. Původně jsem si půjčoval 10 tisíc,“ uvedl pro Blesk Zprávy.

„Částka se v podstatě zdvojnásobila za čtyři měsíce. Přišel jsem o zaměstnání a oni nedokážou pochopit, že tím pádem nemám peníze. Teď jsem začal pracovat a až začne chodit výplata, tak to budu moci začít splácet. Pořád to ale bude narůstat,“ poznamenal muž.

CELÝ ČLÁNEK ČTĚTE NA SERVERU BLESK.CZ.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud