Režišér seriálového hitu Pustina začal pro HBO natáčet špionážní drama. Těšte se na Pauhofovou v „sametu“ | info.cz

Články odjinud

Režišér seriálového hitu Pustina začal pro HBO natáčet špionážní drama. Těšte se na Pauhofovou v „sametu“

Špionážní drama Bez vědomí začíná dnes natáčet režisér Ivan Zachariáš pro společnost HBO Europe. Autor, který pro HBO Europe natočil společně s Alicí Nellis úspěšnou minisérii Pustina, bude šestidílnou minisérii točit 85 dní v České republice a Londýně. Uvedla to mluvčí HBO Europe Pavla Brožková.

V čele mezinárodního obsazení se v hlavní roli představí Táňa Pauhofová, pro níž jde po první řadě Terapie a historické minisérii Hořící keř o třetí spolupráci s HBO Europe, dodala Brožková.

Seriál Bez vědomí vzniká ve spolupráci s produkční společností Etamp Film. Scénář k příběhu zasazenému v roce 1989 do Čech napsal mladý debutující scenárista Ondřej Gabriel.

Bez vědomí v Čechách a na Slovensku navazuje na originální produkce HBO Europe Hořící keř a Pustina, romantickou komedii Až po uši, thriller Mamon a dvě sezony psychologického seriálu Terapie.

Šestačtyřicetiletý Ivan Zachariáš absolvoval obor dokumentární tvorby na pražské FAMU. Během 90. let se stal jedním z nejžádanějších reklamních režisérů a za své reklamy pro nejvýznamnější světové společnosti získal řadu prestižních oborových cen. Režíruje také znělky Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud