Rodiče malého Káju nechali v Egyptě tetovat henou. Skončil jako poleptaný kyselinou a je nadosmrti zmrzačený | info.cz

Články odjinud

Rodiče malého Káju nechali v Egyptě tetovat henou. Skončil jako poleptaný kyselinou a je nadosmrti zmrzačený

Rodinná dovolená Absolonových dopadla katastrofálně. Malého Káju (4) nechali rodiče tetovat henou a chlapec na to zareagoval prudkou alergickou reakcí. Jeho rány mokvaly a ruka vypadala jako poleptaná kyselinou.

Na přelomu dubna a května se rodina vydala do egyptského letoviska Marsa Alam do hotelu Malikia Beach Resort Abu Dabbab. Syna rodiče nechali hned druhý den potetovat henou. Obrázek se moc nepovedl, a tak ho den před odjezdem zaměstnanec hotelového salonu „opravil“.

„Po návratu domů Kájíkovi vystoupala teplota téměř ke čtyřicítce a kůže byla zarudlá. Hned druhý den jsme šli k dětské lékařce a ta okamžitě nasadila antibiotika. Další den se synův stav prudce zhoršil. Rána začala mokvat a pediatrička nás poslala do nemocnice. Zde lékařka nasadila mast a obklady,“ vypráví maminka Jana.

Oba rodiče si velmi vyčítali, že nechali syna tetovat a způsobili mu tolik bolesti a komplikací. Rána na ruce vypadala jako poleptaná kyselinou. Kájovi se poté udělaly velké strupy a je pravděpodobné, že bude mít na Egypt památku v podobě obří jizvy na ruce.

Co na rozhodnutí rodičů říká odborník? Čtěte pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud