Rus, který na Silvestra zpitý pod obraz přejel cizinku na přechodu v Praze, smí z vazby. Výše kauce vás překvapí | info.cz

Články odjinud

Rus, který na Silvestra zpitý pod obraz přejel cizinku na přechodu v Praze, smí z vazby. Výše kauce vás překvapí

Pouhý den strávil ve vazbě pankrácké věznice. Rus, který opilý na Nový rok ve 2.45 hodin ráno srazil svým luxusním mercedesem v Myslíkově ulici mladou cizinku, může opustit brány vězení. 

Podle tiskové mluvčí Obvodního soudu pro Prahu 2 Marcely Pröllerové složil milionovou kauci, soud následně pravomocně rozhodl, že obviněný může Pankrác opustit. 

„Mohu potvrdit, že obviněný složil kauci ve výši jeden milion korun. U středečního soudu dal ústní slib, který byl zanesený do spisu, že neodjede ze země a byl stanovený dohled probačního úředníku, kterému se bude pravidelně hlásit,“ řekla pro Blesk mluvčí soudu.

Další informace o případu na Blesk.cz 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud