Špatné zprávy o Týnuš. Popáleniny třetího stupně a miliony korun v trapu | info.cz

Články odjinud

Špatné zprávy o Týnuš. Popáleniny třetího stupně a miliony korun v trapu

Měla to být dovolená snů. Místo toho teď youtuberka Kristýna Třešňáková (22) zažívá obrovskou bolest. Nehoda při ohňové show, ze které vyvázla s popáleninami obličeje, ji navíc zřejmě připravila o živobytí. Až dosud ji totiž živila její krása.

Svůj v životě první pobyt v Istanbulu si chtěla kráska, na Youtube známá jako Týnuš Třešničková, s přítelem zpestřit večeří ve vyhlášené restauraci kuchaře Nusreta Gökceho. Při ohňové show ale část hořlavé směsi vystříkla na hosty. Češka utrpěla popáleniny na 35 procentech těla, především v obličeji, na krku, hrudi a břiše. Oheň zasáhl i jejího přítele.

Případ řeší policie

„Zranění u české občanky jsou vážná, v jednom místě se jedná dokonce o popáleninu třetího stupně. Stav muže je méně závažný,“ uvedl Robert Řehák z Ministerstva zahraničních věcí. Přítel Viktor Hajíček má popáleniny asi na 15 procentech těla. „Generální konzulát ČR zajistil pro oba Čechy právníky, kteří jim pomáhají, a už případ řeší ve spolupráci s policií. O dalším postupu by se mělo rozhodnout během pondělí a úterý,“ upřesnil Řehák.

Více čtete na Blesk.cz.

 

Vše o senátních a komunálních volbách se dočtete zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud