Starosta z Belgie chce sestěhovat prostitutky do hangáru. Z majitele udělá pasáka | info.cz

Články odjinud

Starosta z Belgie chce sestěhovat prostitutky do hangáru. Z majitele udělá pasáka

Starosta z Belgie chce sestěhovat prostitutky do hangáru. Z majitele udělá pasáka
 

Kolem toho plánu je živo. Prostitutky z různých části Ostende mají podle představ tamní radnice pracovat pěkně bok po boku - sestěhované do nového erotického klubu. Místo bude provozovat společnost, která nyní vlastní velký klub Villa Tinto v Antverpách.

Ostendská čtvrť Hazegras, kde dnes provozují svoji živnost prostitutky, bude podle nového plánu starosty města Johana Vande Lanotteho pro prostituci zcela uzavřena a změní se na poklidnou část. Prostitutky budou „přestěhovány“ do hangáru, kde vznikne také bar, či pivovar.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud