Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Syn vyřízl matce srdce z těla, protože mu nechtěla dát peníze na alkohol. Pak ho ještě snědl

Syn vyřízl matce srdce z těla, protože mu nechtěla dát peníze na alkohol. Pak ho ještě snědl
 

Je to nezaměstnaný alkoholik, pro něhož je chlast tou nejdůležitější věcí na světě. Ind Sunil Kuchakurni (35) opět zatoužil po pálence, a vydal se proto za svou matkou do vesnici Mahawala Vasant. Žadonil u ní o peníze, aby se mohl napít. Když mu je odmítla dát, škrtil ji, poté vzal nůž do rukou a začal ji bodat do těla. Tím to ale neskončilo.

 
 

Yelava Kuchakurni (†65) mu peníze odmítla vydat. Syn se pak s matkou do krve pohádal, až mu přeskočilo. Ženu nejdřív škrtil a poté vzal do ruky kudlu, se kterou ji ubodal a zohavil její tělo. Tím ale jeho brutální úřadování neskončilo. Nožem nakonec matce vyřízl srdce z těla a připravil si ho k jídlu s pepřem a pálivým kořením čatní.

Když sousedé slyšeli výkřiky, zavolali policii. Ta vraždícího syna polapila, zatkla a umístila do vazební věznice. „Je nezaměstnaný a přežíval z matčiny penze. Jde o alkoholika, který matce často kradl peníze. Jeho žena a tři děti se od něj odstěhovaly do Bombaje,“ prohlásil inspektor Sanjay More z policejní stanice v Shahupuri.

„Jeho matka ho měla už po krk a odmítla mu dát víc peněz. Náhle v zápalu zuřivosti ji začal škrtit a poté ji ubodal k smrti. Později jí vyřízl srdce a umístil ho na talíř,“ dodal inspektor. „Některé části jejího těla byly vyříznuté a ležely vedle těla s pepřem a čatní. Podezříváme ho, že musel nějaké orgány sníst, ale to se potvrdí až po testech,“ doplnil More.

Více zpráv o kanibalismu na webu Blesk.cz naleznete ZDE.

 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link