„Teta se skoro utopila, jak jí to zacpalo šnorchl.“ Moře v Dubrovníku zamořily fekálie | info.cz

Články odjinud

„Teta se skoro utopila, jak jí to zacpalo šnorchl.“ Moře v Dubrovníku zamořily fekálie

Plány na příjemnou dovolenou v Chorvatsku se hned zkraje prázdnin hroutí. V turisty hojně navštěvovaném Dubrovníku je mořská voda znečištěna fekáliemi. Jejich zdroj se zatím nepodařilo odhalit, úřady proto v těchto místech koupání nedoporučují.
 

V Dubrovníku, kde byla v zátoce Pile zjištěna kontaminace fekáliemi, pobýval i čtenář Blesku, který se v úterý vydal s rodinou potápět. „Všude kolem nás byly najednou samé hnědé skvrny. Když jsem si pak sundal masku, začal jsem to i cítit,“ popsal svůj zážitek Erik.

Když jsme vylezli, byli jsme celí od ho*en. Brýle, plavky, ploutve, celá výstroj,“ dodal čtenář Blesku s tím, že se pak pokusili omýt v umyvadlech u pláže. „Všichni na nás koukali, jak na nějaký smraďochy. Dovolená jako lusk, asi teď pojedeme výš, do Dalmácie,“ svěřil se čtenář redakci Blesku. Neváhal přidat i několik dalších podrobností.

„Moje teta se skoro utopila, jak jí to zacpalo šnorchl! Ještě teď to rozdýcháváme a přijde nám, že ten smrad je pořád cítit. A to jsme se třikrát sprchovali,“ zmínil Erik, aby pokračoval: „Ony ty fekálie z pláže nejde vidět, jen jak jste dál. Naštěstí jsme měli odliv. Viděli jsme pány na lodích, jak tam házeli nějaké velké bílé sítě. Asi to s tím chtěli filtrovat. Cestovka nám za pobyt peníze nevrátí, prý to není jejich chyba.“

Co v takové situaci doporučuje udělat hygienik čtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud