Články odjinud

V USA padl čtvrtý nejvyšší jackpot v historii země. Dva šťastlivci vyhráli téměř 17 miliard korun

V USA padl čtvrtý nejvyšší jackpot v historii země. Dva šťastlivci vyhráli téměř 17 miliard korun

Dva neznámí šťastlivci ve Spojených státech vyhráli zhruba 750 milionů dolarů (asi 16,9 miliardy korun). Jackpot padl v sobotu v noci ve hře Powerball. Podle agentury AP jde o čtvrtou nejvyšší výhru, která v historii USA padla.

Jeden z vítězných losů bylo prodán ve státě Iowa, druhý pak v obchodě West Harlem Deli ve městě New York.

Jackpot padl jen čtyři dny poté, co v loterii Mega Million neznámý vítěz vyhrál 1,537 miliardy dolarů (asi 34,7 miliardy korun). Vítězný los byl prodán v Jižní Karolíně a jde o druhou nejvyšší výhru v historii loterie.

Powerball se hraje ve 44 amerických státech, ve Washingtonu, na amerických Panenských ostrovech a Portoriku a podle agentury AP jsou šance na výhru v této loterii jedna ku 292,2 milionu. Šance vyhrát v loterii Mega Millions jsou jedna ku 302,5 milionu.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud