Z drsného tréninku malého Saši se tají dech. Syn krasobruslařské legendy nemá dětství | info.cz

Články odjinud

Z drsného tréninku malého Saši se tají dech. Syn krasobruslařské legendy nemá dětství

Syn bývalého ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (34) Alexander (5) je malý andílek se světlými vlásky a už teď ho miluje celý svět. Zatím tedy jen svět modelingu, neboť právě jako dětský model je Sašenka velice populární. Podstupuje však velice tvrdý výcvik, aby byl jednou, stejně jako tatínek, úspěšný i jako sportovec.

Z některých videí, která na chlapečkův Instagram přidává jeho maminka Jana Rudkovská (43), jde málem až hrůza. Malé dítě běhá na páse, dělá roznožky, dává si nohu málem až za krk… a ne vždycky u toho vypadá zcela šťastně. 

Zatím je asi rozhodnutí udělat z malého Saši dalšího Jevgenije Pljuščenka spíš vůlí rodičů než jeho. Ale těžko říct, zda jednou dosáhne tatínkovy slávy. Přece jenom byl Pljuščenko ve své době dvojnásobným olympijským vítězem a trojnásobným mistrem světa v krasobruslení…

Byť má roztomilý Alexander pohyb evidentně v krvi a videa s ním jsou plná energie, člověk si dokáže představit, že stejně nadšeně jako jezdit po ledě by mohl běhat kolem pískoviště. Místo toho se každý den několik hodin protahuje v tělocvičně a piluje piruety pod dohledem svého slavného tatínka, který vede krasobruslařskou akademii pro děti nazvanou „Angels of Pljuščenko“.

Čtěte pokračování a podívejte se na fotografie na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud