Záhadná smrt Čechů v Tatrách: Zemřeli si v náručí jen pár metrů od stezky. Proč nepoužili mobily? | info.cz

Články odjinud

Záhadná smrt Čechů v Tatrách: Zemřeli si v náručí jen pár metrů od stezky. Proč nepoužili mobily?

Smutný konec měl výlet dvou Čechů do Tater. Hanku z Prahy a Jana z Pardubic patrně v horách přepadlo špatné počasí a jen pár metrů od hlavní cesty umrzli. Až do konce se však objímali.

Záhada, kterou zatím nikdo nerozluštil. Hanka a Honza se vydali do Tater, pod vrcholem hory Chopok však z nějakého důvodu nejspíše sešli z hlavní cesty a velice špatné počasí se jim stalo osudným.

Těla českých skialpinistů našli Poláci autor: Joj

Jejich těla objevili turisté z Polska, přivolaná horská služba už jim ale nebyla schopná pomoci. Podle serveru Cas.sk pitva prokázala smrt podchlazením. Oba dva u sebe měli své mobilní telefony a tak zůstává nejasné, proč si nezavolali pomoc.

Více o tragické události se dozvíte na stránkách Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud