Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Ženatý se závazky: legendární sitcom by se mohl vrátit na obrazovky

Ženatý se závazky: legendární sitcom by se mohl vrátit na obrazovky

V roce 2014 společnost Sony přišla se zprávou, že by chtěla oživit kultovní sitcom Ženatý se závazky. Vznik nového seriálu zatím komplikují vlastnická práva, přesto se ho diváci zřejmě dočkají, a to navíc i s původním obsazením.

Celá show by se měla točit kolem Buda Bundy (David Faustino) a jeho rodiny. Podle serveru Tvweb účast potvrdili i představitelé všech dalších hlavní postav – matka Pegyy (Katey Sagalová), sestra Kelly (Christina Applegateová) a otec Al (Ed O´Neill).

Christina Applegateová ale v nedávném rozhovoru potvrdila, že v současné chvíli uvázla příprava projektu na mrtvém bodě. V minulosti o svojí roli žertovala, že její Kelly je určitě stále svobodná a zároveň má na krku deset dětí. Budoucí diváky mimo jiné uklidnila, že nemá v plánu se v seriálu producírovat v minisukni jako před dvaceti lety.

Americký seriál se stal hitem v 80. letech a získal si zástupy fanoušků po celém světě. Každý, kdo si tento legendární sitcom v minulosti zamiloval, by si jistě přál, aby se jeho pokračování natočilo. Něž se ale vyřeší právní závazky, mohl by se seriál točit už o Budových dětech.

 

  
 

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1