Články odjinud

Ženatý se závazky: legendární sitcom by se mohl vrátit na obrazovky

Ženatý se závazky: legendární sitcom by se mohl vrátit na obrazovky

V roce 2014 společnost Sony přišla se zprávou, že by chtěla oživit kultovní sitcom Ženatý se závazky. Vznik nového seriálu zatím komplikují vlastnická práva, přesto se ho diváci zřejmě dočkají, a to navíc i s původním obsazením.

Celá show by se měla točit kolem Buda Bundy (David Faustino) a jeho rodiny. Podle serveru Tvweb účast potvrdili i představitelé všech dalších hlavní postav – matka Pegyy (Katey Sagalová), sestra Kelly (Christina Applegateová) a otec Al (Ed O´Neill).

Christina Applegateová ale v nedávném rozhovoru potvrdila, že v současné chvíli uvázla příprava projektu na mrtvém bodě. V minulosti o svojí roli žertovala, že její Kelly je určitě stále svobodná a zároveň má na krku deset dětí. Budoucí diváky mimo jiné uklidnila, že nemá v plánu se v seriálu producírovat v minisukni jako před dvaceti lety.

Americký seriál se stal hitem v 80. letech a získal si zástupy fanoušků po celém světě. Každý, kdo si tento legendární sitcom v minulosti zamiloval, by si jistě přál, aby se jeho pokračování natočilo. Něž se ale vyřeší právní závazky, mohl by se seriál točit už o Budových dětech.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud