Bígl z Velké Británie má v uchu podobiznu Donalda Trumpa. Z pejska se stala hvězda internetu

Bígl jménem Chief není jen tak obyčejný pes – na rozdíl od ostatních domácích mazlíčků totiž v uchu nosí podobiznu amerického prezidenta. Tvář Donalda Trumpa u svého dvouletého pejska našla jeho 25letá panička Jade Robinsonová z Velké Británie úplnou náhodou, fotografii ale neváhala sdílet na sociální síti facebook, kde už baví tisíce lidí.

Chief nevypadal pod psa a Jade měla strach, jestli není nemocný. Nezdálo se jí, jak vypadají jeho uši, tak je vyfotila a snímek ukázala kamarádce. „Fotku jsem viděla a přibližovala nejméně dvacetkrát a vůbec jsem to neviděla,“ řekla Jade britskému serveru Mirror. Její kamarádka si však profilu Donalda Trumpa v Chiefově uchu všimla okamžitě.

„Na internetu je hodně negativity a rozesměje mě jen velmi málo věcí. Je hezké vědět, že se díky Chiefovi lidé usmívají – i když je to jeho ucho,“ říká majitelka dnes už slavného bígla, která chce situace náležitě využít a požádala lidi, jestli by na Chiefovy finančně náročné poplatky u veterináře nepřispěli.

Zatímco se lidé na internetu snímkem pejskova ucha dokonale baví, Chiefa nečeká nic hezkého. „No, pro každého, kdo má Donalda Trumpa v uchu, to bude bolestivé,“ říká Jaine Pinchen, která vede psí centrum ve městě South Shields a je zároveň tetou Jade. „Brzy jde k veterináři, aby se mu na to podíval,“ dodala.

 

SDÍLET
sinfin.digital