Chcí žít! Křičel před smrtí Petr, který zkoušel svou rakovinu vyléčit u šamanů v džungli

Dlouhé měsíce bojoval s agresivní formou rakoviny. Po celou dobu on i jeho rodina doufali, že vyhraje a nemoc porazí. Bohužel se mu to už nepodařilo. Petr zemřel v úterý v brněnské nemocnici. Jeho přítelkyně Simona zveřejnila krátce před jeho smrtí děsivý popis toho, čím si v posledních hodinách před smrtí procházel.

Od návratu z Peru nebyl zdravotní stav Petra Hübela nijak skvělý. S non-hodgkinovým lymfomem bojoval tradičními metodami dlouhé měsíce, při jejich neúspěchu se rozhodl volit alternativní léčbu, ani ta ale nezabrala, což sám přiznával.

Babiš: Uhlová je lhářka, v mých drůbežárnách jsou nadstandardní podmínky. Je to socanská kampaň

Minulý týden se jeho stav natolik zhoršil, že skončil v nemocnici. Už v sobotu na sociální sítě psal, že je velmi slabý. "Nemám sílu ani dojít na záchod," prozradil.

V úterý navečer pak zveřejnila Simona smutnou zprávu, Petr agresivní rakovině podlehl. Popsala i to, co prožívali krátce před jeho smrtí. "Je pod vlivem opiátů proti bolestem a dost ho utlumují, takže jen spinká, spinká a když se na chvilku vzbudí, tak řekne 2 slova a znovu upadá únavou do spánku," psala Simona v úterý v poledne.

Jaké byly Petrovy poslední chvíle a jak probíhala jeho návštěva šamanů? Pokračování na Blesk.cz

SDÍLET
sinfin.digital