Deprese nemá tvář. Partnerka frontmana Linkin Park zveřejnila video pořízené pár hodin před jeho sebevraždou

Náhlá smrt Chestera Benningtona, frontmana známých Linkin Park, otřásla v červenci hudebním světem. Oblíbený zpěvák se v soukromí vyrovnával se zneužíváním v dětství a bojoval s depresemi. Že se blíží konec, ale netušilo ani jeho nejbližší okolí. Dokládá to soukromé video zveřejněné Benningtonovou partnerkou Talindou.

„Tenhle tweet je ten nejniternější, jaký jsem kdy psala,“ uvádí Talinda svůj vzkaz světu. Pak zveřejňuje soukromé záběry Chestera Benningtona, za kterého byla 12 let provdaná.

Češi mohou do Evropského parlamentu volit, i když nebudou doma. V zahraničí to ale tentokrát nelze

Chester se na snímcích směje a vtipkuje se svými nejbližšími. Společně pojídají bonbony s „překvapivými“ příchutěmi, po tíživých úvahách a myšlenkách na sebevraždu ani stopa.

40sekundový klip přitom Talinda natočila jen těsně před tragédií. „Takhle navenek vypadala deprese 36 hodin před jeho sebevraždou. Moc nás miloval a my velmi milovali jeho,“ popisuje Talinda. „Deprese nemá tvář nebo rozpoložení,“ uzavírá Chesterova partnerka, která se od jeho tragické smrti věnuje šíření osvěty.

Aféra Liglassu vrcholí. Peníze pro Rusy nezaplatil, šéf firmy přijel mlžit před novináři

Chester Bennington se oběsil 20. července ve svých 41 letech v soukromé rezidenci u Los Angeles. Zanechal po sobě 6 dětí a desítky milionů prodaných alb. Ještě měsíc před svou smrtí vystupoval v Praze.

Vše o senátních a komunálních volbách se dočtete zde>>>

INFO.CZ spouští novou rubriku, která nabízí aktuální zpravodajství o Evropské unii. Reportáže, analýzy a komentáře naleznete zde>>>

SDÍLET
sinfin.digital