Nikola, která streamovala smrtící nehodu, přiznala, že má život v troskách. Přišla o partnera i kamarády

Vyrovnává se s nechtěnou popularitou, zdravotními následky a také s rozchodem. Nikole V. (24), která na facebooku živě vysílala jízdu, při níž se zabila její kamarádka, v exkluzivním rozhovoru Blesku přiznala, že se jí život po nehodě obrátil na ruby.

Záběry riskantní jízdy a následné nehody dvou kamarádek Nikoly B. (†21) a Nikoly V. (24) začátkem června otřásly Českem. Mladší z nich, která seděla za volantem, dělala jeden přestupek za druhým a chlubila se tím, jak překračuje povolenou rychlost, starší vše se smíchem streamovala na facebook.

Češi mohou do Evropského parlamentu volit, i když nebudou doma. V zahraničí to ale tentokrát nelze

V rychlosti přes 140 km/h pak ale Nikola B. nezvládla u Obrnic zatáčku a vůz narazil do dřevěné protihlukové stěny. Dívka za volantem zemřela, její spolujezdkyně vyvázla s poraněním a otřesem mozku. Teď pro Blesk o nehodě a jejích následcích poprvé promluvila.

Přiznává, že se jí pohled na život od základu změnil. „Dřív, když jsem řídila, tak jsem moc nepřemýšlela o tom, co se může stát. Teď mám větší respekt. Přemýšlím o tom, co přijde,“ řekla.

Kdo by přijal euro a kdo nejmenoval Babiše premiérem. Názory prezidentských kandidátů přehledně

Kvůli nehodě také přišla o řadu kamarádů a téměř okamžitě se s ní také rozešel přítel. „Prý televize a noviny jsou na něj moc. Přišel druhý den za mnou do nemocnice a byl konec,“ vzpomíná Nikola.

Ze stejného důvodu prý přišla i přátele. „Nechtějí mít kamarádku, která je teď takhle populární. Vadilo jim, že na mě každý kouká a tak. To bylo ale jen pár kamarádů, od kterých jsem to mohla čekat. Ostatní zůstali,“ dodala.

Čtěte celý rozhovor v dnešním Blesku. Další informace na Blesk.cz.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

Vše o senátních a komunálních volbách se dočtete zde>>>

Drahoš, nebo Zeman? Komu před druhým kolem voleb fandí průzkumy, čtěte zde>>>

SDÍLET
sinfin.digital