Pedofil ve zběsilé Výměně manželek? Marian udělal partnerce dítě hned po patnáctinách. Soutěžící mu to spočítají

Ve středeční Výměně manželek budou opět padat velmi ostrá slovíčka. A to hlavně na závěr pořadu při osmi očích. Iva (17) se totiž dostane do křížku s druhou náhradní manželkou Soňou (28) a Marian (45) bude Karlem (31) nařčený z pedofilie. „Tobě je pětačtyřicet a máš takhle mladou holku, ty vole! Seš pedofil,“ zazní. Podívejte se na video níže v článku.

Televize Nova po prázdninách začala Výměnu manželek z ostra. Zatímco minulý týden se v ní při osmi očích mačkali hadi, tento týden se tam bude podezřívat z pedofilie. A popravdě, není se moc čemu divit.

Češi mohou do Evropského parlamentu volit, i když nebudou doma. V zahraničí to ale tentokrát nelze

Iva a Marian se totiž seznámili, když jí bylo 14 let. Marian tehdy nelenil a jen co Iva oslavila patnáctiny, otěhotněla s ním. Mladé mamince se tak narodila dcera Dominika, o kterou se však Iva podle Marianových slov příliš nestará, ani neuklízí a pořád jenom sedí u počítače. V normálních rodinách by na tom asi nebylo nic divného. Sedmnáctiletí puberťáci dneska nedělají v podstatě nic jiného. Iva je však už matkou a špatnou péči o dítě předvede i v náhradní rodině u Karla.

Vše o senátních a komunálních volbách se dočtete zde>>>

Ten si na péči o jeho tři děti bude stěžovat. "Tady ta paní má doma malé dítě," bude se divit. A to nebude jediná kritika, která padne na Ivina bedra. Pustí se do ní i Soňa a to dost drsně. "Drž hubu nebo tě zašlapu, dám ti pěstí, že to nerozchodíš" zaječí na Ivu hystericky při osmi očích. "Přijde ti normální, že tu holku vůbec nemazlíte, a Marian se bojí ji vzít na ruce, aby nebyla rozmazlená?" zařve znovu Soňa. "Nechováme ji furt, to je pravda, ale pochovám si ji," bude se bránit rozklepaná Iva.

Vše o pořadu Výměna manželek a další videa na Blesk.cz.

Jak celá show dopadne sledujete už ve středu ve 20.20 na Nově

INFO.CZ spouští novou rubriku, která nabízí aktuální zpravodajství o Evropské unii. Reportáže, analýzy a komentáře naleznete zde>>>

SDÍLET
sinfin.digital