Brutální napadení číšníka v Praze: Policie dopadla skupinu cizinců, kteří zřejmě útočili | info.cz

Články odjinud

Brutální napadení číšníka v Praze: Policie dopadla skupinu cizinců, kteří zřejmě útočili

Policie dopadla skupinu cizinců, kteří měli v sobotu večer v centru Prahy brutálně napadnout obsluhu jedné z restaurací. Policie o tom informovala na Twitteru. Napadený číšník skončil po útoku ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za trestný čin těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Cizince policisté zadrželi v odletové hale po 17:30. "K jejich dopadení výrazně přispěla všímavá cestující, která cizince poznala díky medializaci případu," uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Číšník se v sobotu s muži dostal do konfliktu poté, co je upozornil na to, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovu náměstí," popsal Daněk.

Policisté na webu zveřejnili fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud