Ladronka bude patřit dětem a Pražským službám | info.cz

Články odjinud

Ladronka bude patřit dětem a Pražským službám

Ladronka bude patřit dětem a Pražským službám
 
Prezentace klienta - 17. června 2019 • 00:00

V sobotu 22. června od 11.00 se v parku Ladronka uskuteční tradiční akce Pražské služby dětem. Návštěvníci se mohou těšit na rodinné odpoledne plné zábavy, hudebních vystoupení a nebude chybět ukázka techniky Pražských služeb. Hlavním tahákem je dětmi oblíbený Michal Nesvadba z Kouzelné školky.

Akcí na Ladronce chtějí Pražské služby oslavit Den dětí a blížící se letní prázdniny. Po dni otevřeních dveří se jedná o druhou největší akci, kterou tato metropolitní svozová firma pořádá pro veřejnost a své fanoušky. Obě události se těší velkému zájmu Pražanů.

Nabitý doprovodný program

Moderátorského žezla se ujme David Gránský, který je připraven předvést i své pěvecké umění. Michal Nesvadba a jeho show by měla odstartovat v 13:45. Připravena bude také originální bubenická show uskupení Groove Army nebo školička žonglování klauna Fíly. Závěr na pódiu bude patřit divadélku Úsměv a jeho pohádce na ekologické téma.

Divadlo pro děti s pohádkou na ekologické témaDivadlo pro děti s pohádkou na ekologické témaautor: Pražské služby, a.s.

V bohatém programu si návštěvníci také užijí exhibici na U-rampě a skákacích botách, bike trial show nebo ukázky MMA a kurzu sebeobrany. Připraveny budou nafukovací hrady, trampolíny a další atrakce pro děti.

Akce se těší velkému zájmu PražanůAkce se těší velkému zájmu Pražanůautor: Pražské služby, a.s.

Vyfoťte se na stupačce popelářského vozu

Již tradičně bude na Ladronce vystavena moderní technika Pražských služeb, a to od velkých popelářských vozů až po menší úklidové speciály. V případě parného počasí se v plné kráse a síle představí kropicí vůz, který je připraven návštěvníky zchladit.

Technika Pražských služebTechnika Pražských služebautor: Pražské služby, a.s.

Nebude chybět ani oranžový infostánek Pražských služeb. Tam mohou šikovné děti získat hned několik dárků na památku. Musí ale správně odpovědět na otázky z oblasti odpadového hospodářství a ekologie. Navíc během celého dne se budou losovat tři vítězové hodnotných cen. Hlavní výhrou je iPad. Druhá cena je celoroční rodinná vstupenka do ZOO Praha a třetí výherce se bude radovat z celodenního rodinného vstupné do Aquapalace Čestlice. Vstup na sobotní akci Pražských služeb je zdarma a předpokládaný konec je plánován v 16.00 hodin

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud