Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Matce ujelo auto s malými dětmi uvnitř, narazilo do dalších vozidel

Matce ujelo auto s malými dětmi uvnitř, narazilo do dalších vozidel

Zvláštní případ nehody se stal ve středu dopoledne ve Vavřenově ulici v Praze 4. Matce tu podle informací Blesk.cz nedopatřením ujely malé děti v autě. 

Jedno z nich mělo náhodou otočit klíčkem. Ta se je následně snažila doběhnout, což se jí ale nepovedlo, a vozidlo narazilo do dalších dvou automobilů. Vše se ale obešlo bez zranění. Na místě nyní zasahují policisté, kteří vyšetřují okolnosti nehody.

Kuriózní nehodu naštěstí odnesly jen plechy. „V 9:22 zasahovali policisté u nehody tří automobilů. Příčiny a její další okolnosti jsou zatím předmětem vyšetřování a nemáme další informace,“ sdělil pro Blesk.cz mluvčí policie Jan Daněk.

Celková škoda dosáhla asi 150 tisíc korun a policisté nehodu na místě vyřešili udělením pokuty. 

Více zpráv o dění v Praze na webu Blesk.cz.

  
 

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1