Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Pražské sídliště pro komunistickou elitu změní nový projekt

Pražské sídliště pro komunistickou elitu změní nový projekt

Malé břevnovské sídliště (místními zvané Obušek) určené komunistickým elitám a zejména důstojníkům STB a jejich rodinám, čekají velké změny. Na jeho okraji totiž roste nový developerský projekt Terasy Břevnov.

Rezidenční projekt Terasy Břevnov navíc leží v sousedství Břevnovského kláštera, což dodává celé oblasti romanticky historickou atmosféru. Sedmipodlažní budova je umístěna do svahu, odkud majestátně shlíží na město. Architekti si proto nenechali ujít příležitost navrhnout množství teras, z nichž si bude možné městské panorama vychutnávat. Ostatně, už teď se můžete na výhled podívat na webové stránce terasybrevnov.cz. Pozitivní je také orientace všech bytů jižním směrem. 

Terasy Břevnov reagují na zvýšenou poptávku po bytech s větší rozlohou. Proto mezi 42 nabízenými jednotkami naleznete i dispozice 5+kk a výměry až 200 m2. Ještě více prostoru k životu pak nabízejí byty v přízemí, jejichž součástí jsou kromě teras i zahrady.

Podobu bytů je do jisté míry možné ovlivňovat. Zástupci společnosti Neocity, která stojí za projektem, si zakládají na komunikaci s klienty a podle jejich přání upravují další realizaci. S takovým přístupem se cítíte komfortně vlastně mnohem dřív, než váš komfortní nový byt vznikne.

Občanská vybavenost okolí projektu Terasy Břevnov je zcela v souladu s přirozeně poklidným prostředím lokality. Obchody a služby se nenacházejí v bezprostřední blízkosti projektu, kde by narušovaly charakter bydlení, ale leží dostatečně blízko, aby vám byly kdykoliv k dispozici. To samé platí také například o základní škole, ležící v docházkové vzdálenosti, zdravotních zařízeních, plaveckém bazénu nebo parcích. Ty jsou ostatně v blízkém okolí hned tři. Sportovci ocení vyhlášenou Ladronku, na kolo či procházky se psem je tu Obora Hvězda a na Kajentánku můžete třeba na piknik. Skvělé místo pro relax naleznete už na konci vaší nové ulice, v klášterní zahradě.

  
 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek