Rolling Stones přijedou do Prahy. Kvůli jejich koncertu budou uzavřeny některé ulice | info.cz

Články odjinud

Rolling Stones přijedou do Prahy. Kvůli jejich koncertu budou uzavřeny některé ulice

Kvůli koncertu Rolling Stones policisté ve středu ráno uzavřou několik ulic v okolí letiště v pražských Letňanech, kde skupina v rámci turné No Filter vystoupí. Do uzavřeného prostoru budou moci vjíždět pouze vozy integrovaného záchranného systému, městské hromadné dopravy a lidé, kteří v oblasti bydlí. Rezidenti ale musí předložit vjezdovou kartu, kterou si mohou vyzvednout na městském úřadě Letňany. Na policejním webu to dnes uvedl mluvčí Jan Rybanský.

Lidé, kteří budou na koncert směřovat, by podle policie měli k příjezdu do Letňan ve středu využít zejména městskou hromadnou dopravu. Kapacita parkovacích míst pro osobní auta je v lokalitě omezena, uvedl mluvčí.

Pořadatelé koncertu očekávají návštěvu minimálně 50.000 lidí. Brány se otevřou ve 14:00, v 18:00 vystoupí předkapela, švýcarská skupina Gotthard Gotthard, a o hodinu později přijde na řadu druhý předskokan, kterým bude Pražský výběr. Rolling Stones začnou hrát okolo 20:30. Koncert se uskuteční za každého počasí. Bezpečnostní opatření ze strany policie začnou podle Rybanského už v 08:00.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud