Rolling Stones přijedou do Prahy. Kvůli jejich koncertu budou uzavřeny některé ulice | info.cz

Články odjinud

Rolling Stones přijedou do Prahy. Kvůli jejich koncertu budou uzavřeny některé ulice

Kvůli koncertu Rolling Stones policisté ve středu ráno uzavřou několik ulic v okolí letiště v pražských Letňanech, kde skupina v rámci turné No Filter vystoupí. Do uzavřeného prostoru budou moci vjíždět pouze vozy integrovaného záchranného systému, městské hromadné dopravy a lidé, kteří v oblasti bydlí. Rezidenti ale musí předložit vjezdovou kartu, kterou si mohou vyzvednout na městském úřadě Letňany. Na policejním webu to dnes uvedl mluvčí Jan Rybanský.

Lidé, kteří budou na koncert směřovat, by podle policie měli k příjezdu do Letňan ve středu využít zejména městskou hromadnou dopravu. Kapacita parkovacích míst pro osobní auta je v lokalitě omezena, uvedl mluvčí.

Pořadatelé koncertu očekávají návštěvu minimálně 50.000 lidí. Brány se otevřou ve 14:00, v 18:00 vystoupí předkapela, švýcarská skupina Gotthard Gotthard, a o hodinu později přijde na řadu druhý předskokan, kterým bude Pražský výběr. Rolling Stones začnou hrát okolo 20:30. Koncert se uskuteční za každého počasí. Bezpečnostní opatření ze strany policie začnou podle Rybanského už v 08:00.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud