Stanici metra Muzeum čeká oprava. Zavřená bude na lince A už tento víkend | info.cz

Články odjinud

Stanici metra Muzeum čeká oprava. Zavřená bude na lince A už tento víkend

Kvůli opravám bude o víkendu pro cestující uzavřena stanice Muzeum na lince metra A v centru Prahy. Úplné, nebo částečné uzavírky této stanice čekají cestující opakovaně až do konce července. V tiskové zprávě to dnes oznámil Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP). Ve stanici Muzeum se budou měnit obklady či osvětlení.

Spoje linky A nebudou na Muzeu v sobotu 14. dubna a neděli 15. dubna ani v jednom směru zastavovat. Pro výstup na Václavské náměstí mohou lidé využít stanici Můstek. Pro přestup mezi linkami metra A a C mohou přejet z Můstku linkou B na Florenc, nebo opačně. U uzavřené stanice budou pro cestující připraveny informační tabule i pracovníci v reflexních vestách, kteří budou moci lidem poradit dopravní spojení v češtině a angličtině.

S nedělí ale uzavírky na Muzeu nekončí. Od pondělí 16. dubna budou ve stanici Muzeum zastavovat jen spoje linky A ve směru Depo Hostivař. Spoje v opačném směru - na Nemocnici Motol - začnou ve stanici Muzeum zastavovat opět až 21. května. Navíc ještě čekají cestující tři další celkové víkendové uzavírky stanice. Muzeum bude zcela uzavřeno kromě tohoto víkendu také 12. a 13. května, 23. a 24. června a 21. a 22. července.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud