TOP 09 a STAN lákají na kandidátku stavební expertku Pošvářovou i zpěváka Mišíka | info.cz

Články odjinud

TOP 09 a STAN lákají na kandidátku stavební expertku Pošvářovou i zpěváka Mišíka

Spolu se šéfem TOP 09 Jiřím Pospíšilem a právničkou Hanou Marvanovou za Starosty a nezávislé má být dalším magnetem společné kandidátky obou stran pro podzimní komunální volby v Praze stavební expertka Miloslava Pošvářová. Na předních místech se zřejmě objeví i zpěvák a herec Adam Mišík.

„Nechci to komentovat, zajímá mě hlavně odborná práce. Podívejte se, jak to vypadá s Libeňským mostem,“ řekla Pošvářová deníku E15 v narážce na rozhodnutí rady hlavního města, která se vyslovila pro zbourání mostu.

Přesvědčovat Pošvářovou k politickému angažmá má mimo jiné bývalá náměstkyně na ministerstvu spravedlnosti Marvanová. Té tehdy současná soudní znalkyně pro ocelové konstrukce a mosty poskytovala externí poradenství. Marvanová je pražským lídrem STAN a bude na druhém místě za Pospíšilem.

Mluvčí TOP 09 Jakub Hnát se k možnému nasazení Pošvářové nechtěl vyjádřit. „Kandidátky pro podzimní volby se nyní sestavují, pražskou představíme v dohledné době,“ řekl.

Podle dostupných informací bude na kandidátce TOP 09 a STAN dohromady šestnáct jmen. Z toho deset vybere Pospíšilova strana a šest Starostové.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU SI MŮŽETE PŘEČÍST NA WEBU E15.CZ

Komunální volby se blíží. Podrobnosti čtěte zde>>>

 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud