V Michli byly nalezeny mrtvoly muže a ženy. Jejich identita je zatím neznámá | info.cz

Články odjinud

V Michli byly nalezeny mrtvoly muže a ženy. Jejich identita je zatím neznámá

V pražské Michli v jednom z domů v ulici Za Sedmidomky dnes ráno lidé objevili mrtvého muže a ženu. Policie po ohledání nezjistila cizí zavinění. Pro přesné zjištění příčin úmrtí nařídili kriminalisté pitvu. Uvedl to dnes policejní mluvčí Jan Rybanský.

Oznámení o nálezu dvou lidských těl v Praze 10 přijali policisté kolem 9:00. "Ohledáním těl na místě nebylo zjištěno cizí zavinění na smrti muže a ženy, případ tak zůstává v kompetenci kriminalistů čtvrtého policejního obvodu," uvedl mluvčí. Předmětem vyšetřování je i totožnost zemřelých, dodal.

Kompletní zpravodajství k prezidentským volbám 2018 najdete zde>>> 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud