V Praze začíná festival Metronome. Návštěvníky čeká Massive Attack, Tom Odell nebo Tata Bojs | info.cz

Články odjinud

V Praze začíná festival Metronome. Návštěvníky čeká Massive Attack, Tom Odell nebo Tata Bojs

Na pražském Výstavišti dnes začne 3. ročník hudebního festivalu Metronome, který přivítá zahraniční i tuzemské interprety moderní hudby. V dnešním programu vystoupí mimo jiné britská skupina Massive Attack, John Cale, Tom Odell, Tata Bojs, Sexy Dancers a další. Festival končí 23. června. Pořadatelé očekávají až 20.000 návštěvníků.

Festival bude moderovat herec Marek Taclík a zpěvačka Tonya Gravesová. Bude mít čtyři hlavní scény a doprovodný program. Platby budou prováděny bezhotovostně s možností otevření a dobíjení kreditu on-line nebo přímo na místě.

Po dohodě s dopravním podnikem budou v místě konání akce posíleny tramvajové linky, řeší se i nové parkoviště. Speciální tramvajová linka propojí festival Metronome se souběžně konanou akcí United Islands of Prague v Karlíně. Pořadatelé vyzývají návštěvníky, aby na festival dorazili s časovou rezervou. Areál bude otevřen v 15:30.

V doprovodném programu nabídne festival v centru odpočinkové zóny Pendulum Tent, kde se návštěvníci mohou těšit například na Shoes Jana Krause, parodii oblíbené talk-show, nebo známé stand-up komiky. Zájemci si budou moci vyzkoušet i neobvyklé sporty. Podrobnosti k programu a organizační pokyny se nacházejí na www.metronomefestival.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud