Vražda v obchodním centru: Neznámý pachatel zabil v Letňanech prodavačku, je na útěku | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Vražda v obchodním centru: Neznámý pachatel zabil v Letňanech prodavačku, je na útěku

Vražda v obchodním centru: Neznámý pachatel zabil v Letňanech prodavačku, je na útěku

Neznámý muž v úterý večer zavraždil prodavačku v obchodním centru v pražských Letňanech. Podle dosavadních informací policie muž zabil dvaačtyřicetiletou ženu v prodejně oděvů poté, co se tam převlékl do nových šatů. Po vraždě ukradl z pokladny nezjištěné množství peníze a odešel. Kriminalisté po pachateli pátrají, na svém webu v souvislosti s tím zveřejnili záznamy z kamer, které muže zachytily, a fotografie oblečení, které měl muž na sobě. ČTK to dnes sdělil policejní mluvčí Jan Daněk.

Podezřelému je kolem 30 let a je hubený. Z obchodu odešel v tmavém obleku značky Otto Berg a polobotkách téže značky. Na místě po sobě nechal plísňové džíny značky Croop Denim, červenou flanelovou košili značky Mustang, černé tenisky značky DC, hodinky Daniel Klein a tmavou kšiltovku od Mark and Spancer. V prodejně po něm zůstal i atypický červený zapalovač s nápisem Sex instructor - first lesson free!

Lidé, kteří mají k muži jakékoli informace, mají policisty kontaktoval na lince 158.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.