Agresor v nemocnici: Mladou muslimku surově napadl psychicky chorý muž | info.cz

Články odjinud

Agresor v nemocnici: Mladou muslimku surově napadl psychicky chorý muž

Devatenáctiletá studentka přišla do nemocnice Beaumont ve statě Michigan kvůli podezření na zlomenou čelist. Během zápisu na recepci ji brutálně napadl jiný pacient, který měl toho dne nemocnici opustit. Otřesená dívka se kvůli pochybení ochranky s nemocnicí soudí.

Devatenáctiletá studentka přišla 10. února do nemocnice kvůli zranění, které utrpěla při pádu na led. Na recepci ji po příchodu surově napadl sedmapadesátiletý John Deliz. Agresivní muž předtím procházel chodbami a opakovaně obtěžoval jiné pacienty. Ochranka proti agresorovi zakročila teprve po útoku na mladou ženu.

Deliz byl druhý den zatčen a v současnosti je držen ve vazbě, kde čeká na psychiatrické vyšetření. 

Celý článek a video naleznete na Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud