Letoun se 180 lidmi na palubě unikl jen těsně hurikánu Irma. Podívejte se na práci pilotů | info.cz

Články odjinud

Letoun se 180 lidmi na palubě unikl jen těsně hurikánu Irma. Podívejte se na práci pilotů

Téměř 180 lidí na palubě letu společnosti Delta z portorického hlavního města San Juan pocítilo skutečnou sílu hurikánu Irma. Byl to totiž poslední let, který ostrov před zásahem přírodní katastrofy, opustil a ocitl se přímo uvnitř hurikánu. Let Delta 320 ohromil celý internet, lidé jej sledovali online na leteckých radarech a komentovali na sociálních sítích.

Pilotovi se podařilo Irmou proletět jen díky dokonalé pilotáži a práci meteorologů, kteří jej navigovali skrze mezery s relativně klidnějším počasím na okraji hurikánu. Delta odmítla obavy některých uživatelů Twitteru, že šlo o hazard. „Náš meteorologický tým je nejlepší v letectví,“ řekl viceprezident Delty Erik Snell deníku Washington Post.

Trajektorii letu sledoval na Twitteru zejména letecký fanoušek Jason Rabinowitz, jehož tweety a tweety dalších uživatelů si můžete přečíst níže.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud