Michael Douglas jako další v řadě: Bývalá podřízená ho obvinila z nemravností | info.cz

Články odjinud

Michael Douglas jako další v řadě: Bývalá podřízená ho obvinila z nemravností

Susan Braudyová, novinářka a spisovatelka v minulosti pracující pro herce Michaela Douglase, ho dnes v rozhovoru pro americkou televizi NBC obvinila z nemravného chování. Douglas už dříve prohlásil, že podobný útok na svou osobu očekává a označil obvinění za lež.

Braudyová koncem 80. let pracovala v Douglasově produkční společnosti. „Myslel si zřejmě, že je tak mocný, že si může dovolit všechno,“ prohlásila. Herec si prý před ní rozepnul pásek a „pohrával si“ s rukou v nohavici. Vedl rovněž nemravné řeči.

„Opakoval věci z rozhovoru s (americkým hercem) Jackem Nicholsonem, s nímž rád telefonicky rozmlouval o tématech jako je padesátka slangových výrazů pro jeho intimní partie,“ konstatovala Braudyová. Postihla ji prý panika a začala hledat dveře. O svých zkušenostech řekla přátelům, ale bála se o nich mluvit veřejně.

Douglas prý mnohokrát komentoval její postavu a mluvil o tom, „jaká by byla v posteli“. Když se začala oblékat do černého, aby herce nedráždila, stěžoval si, že chodí oblékaná jako „těhotná jeptiška“.

Kompletní zpravodajství k prezidentským volbám 2018 najdete zde>>>

V rozhovoru v listu The Hollywood Reporter Douglas označil slova své bývalé spolupracovnice za „nešťastnou a naprostou bajku“. Jeho manželka, herečka Catherine Zeta-Jonesová, ho prý v nynější situaci velmi podporuje. Už počátkem ledna v rozhovoru na serveru Deadline řekl, že útok na svou osobu od bývalé zaměstnankyně očekává.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud