Otřesné záběry z bezpečnostních kamer: Magdu, která prosila o záchranu, před smrtí v Egyptě spoutali | info.cz

Články odjinud

Otřesné záběry z bezpečnostních kamer: Magdu, která prosila o záchranu, před smrtí v Egyptě spoutali

V oblíbeném egyptském turistickém centru Hurghada zemřela za velmi nejasných okolností mladá žena. Po uplakaném telefonátu, v kterém Polka Magdaléna Žug, prosila přítele, aby ji odtamtud dostal, byla hospitalizována v nemocnici, kde po pár dnech zemřela. Podle zprávy utrpěla mnohočetná zranění následkem pádu z výšky. Teď uniklo video, na kterém je vidět Magda v nemocnici, jak se pokouší uprchnout.

Video bylo podle data na obrazovce pořízeno 30. 4. a je na něm vidět Magda, jak vchází do nemocnice a u dveří se o něčem vášnivě dohaduje se zaměstnanci. Poté měla ztratit vědomí, a když se o několik hodin později probudila, pokusila se o útěk.

Sestřih z bezpečnostních kamer umístěných v nemocnici ukazuje dívku, jak se opakovaně vrhá na mužské zřízence a nenechá se uklidnit, dokud ji čtyři z nich nevezmou za ruce a nohy a neodnesou pryč. Na dalším střihu je vidět, jak Magdu vezou připoutanou za popruhy na lůžku.

Podle výpovědi sestry z nemocnice se jí mělo podařit uvolnit popruhy, odstrčit zdravotní sestru a vyskočit z okna. Tým nemocnice jí měl poskytnout první pomoc a převézt ji do specializované nemocnice v Hurghadě, kde později zemřela.

Text vyšel na serveru Blesk.cz. Další informace čtěte zde.

 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud