Články odjinud

Po požití pančovaného alkoholu zemřelo v Indonésii dvacet čtyři lidí, policie chce najít distributory

Po požití pančovaného alkoholu zemřelo v Indonésii dvacet čtyři lidí, policie chce najít distributory

Nejméně 24 lidí zemřelo v různých indonéských regionech po požití pančovaného alkoholu. Tamní policie zadržela jednoho podezřelého a dále pátrá po prodejcích smrtící tekutiny.

V hlavním městě Jakartě zemřelo 16 osob a několik dalších je po požití nelegálně prodávaného alkoholu ve vážném stavu. Osm lidí zemřelo v indonéské provincii Papua na ostrově Nová Guinea.

„Nepátráme pouze po drobných prodejcích, ale po distributorech. Myslíme si, že za tím stojí širší distribuční síť,“ uvedl šéf policie ve východní Jakartě Tony Surya Putra v televizi TV One.

Obyvatelé této nejlidnatější muslimské země alkohol požívají zřídka a někdy se jím zásobí pokoutně - legálně prodávaný alkohol je drahý, pochází totiž téměř výhradně z dovozu a podléhá vysoké dani, napsala agentura AFP.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud