Pod projíždějícím vlakem v Turecku se propadl most, na místě je nejméně 10 mrtvých a 70 raněných | info.cz

Články odjinud

Pod projíždějícím vlakem v Turecku se propadl most, na místě je nejméně 10 mrtvých a 70 raněných

Nejméně deset lidí zemřelo a dalších 73 je zraněných po nehodě příměstského vlaku, který dnes vykolejil v severozápadním Turecku. K vážné havárii došlo na trati mezi městy Edirne a Istanbul. 

Televize CNN-Türk upřesnila, že se převrátilo šest ze sedmi vozů soupravy. Příčinou byl podle ní pád malého mostu, přes který vlak přejížděl. Úřady se k tomu zatím nevyjádřily. Ve vlaku cestovalo zhruba 360 lidí. Na místě zasahovala více než stovka sanitek.

Místo vykolejení se nachází v oblasti Corlu nedaleko města Tekirdag. Na místo neštěstí byli vysláni hasiči a záchranné týmy z okolních oblastí.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud