První fotky malého princátka: Vévodkyně Kate ukázala světu novorozeného syna | info.cz

Články odjinud

První fotky malého princátka: Vévodkyně Kate ukázala světu novorozeného syna

Sedm hodin po porodu nejmladšího syna a třetího potomka vyšla vévodkyně Kate z porodnice v rudých šatech s bílou krajkou kolem krku. V náruči držela novorozeného prince, kterého přišla ukázat čekajícímu davu britských fanoušků. 

Princátko mělo na hlavě bílou pletenou čepičku a bylo přikryto v bílé zavinovačce. Trojnásobná matka Kate vypadala naprosto svěže a upraveně. Ostatně tomu tak bylo i při předchozích porodech syna George (4) a dcery Charlotte (2). 

Vévodkyně Kate se pochlubila chlapečkem, kterého držela v náruči a s úsměvem ho nedočkavým fotografům ukazovala na všechny strany. Dokonce jim dovolila i detailnější fotografii. Chlapec, který spatřil světlo světa krátce po 11. hodině dopolední britského času, spal a měl lehce zarudlý obličej. 

Všichni zřejmě očekávali, že se před porodnicí objeví celá rodina i se staršími dětmi, proto bylo velkým překvapením, když z nemocnice vyšla jen vévodkyně s princem a jejich novorozenětem. 

Princ George a princezna Charlotte se totiž před hodinou mezitím už vrátili zpět do Kensingtonova paláce, informoval o tom Kengsingtonův palác. 

Celý článek si přečtěte na Blesk.cz.

Komunální volby se blíží. Aktuální informace i zpravodajství o sestavování politických koalic naleznete zde>>>

Blíží se senátní volby. Aktuální informace a zpravodajství naleznete zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud