První fotky malého princátka: Vévodkyně Kate ukázala světu novorozeného syna | info.cz

Články odjinud

První fotky malého princátka: Vévodkyně Kate ukázala světu novorozeného syna

Sedm hodin po porodu nejmladšího syna a třetího potomka vyšla vévodkyně Kate z porodnice v rudých šatech s bílou krajkou kolem krku. V náruči držela novorozeného prince, kterého přišla ukázat čekajícímu davu britských fanoušků. 

Princátko mělo na hlavě bílou pletenou čepičku a bylo přikryto v bílé zavinovačce. Trojnásobná matka Kate vypadala naprosto svěže a upraveně. Ostatně tomu tak bylo i při předchozích porodech syna George (4) a dcery Charlotte (2). 

Vévodkyně Kate se pochlubila chlapečkem, kterého držela v náruči a s úsměvem ho nedočkavým fotografům ukazovala na všechny strany. Dokonce jim dovolila i detailnější fotografii. Chlapec, který spatřil světlo světa krátce po 11. hodině dopolední britského času, spal a měl lehce zarudlý obličej. 

Všichni zřejmě očekávali, že se před porodnicí objeví celá rodina i se staršími dětmi, proto bylo velkým překvapením, když z nemocnice vyšla jen vévodkyně s princem a jejich novorozenětem. 

Princ George a princezna Charlotte se totiž před hodinou mezitím už vrátili zpět do Kensingtonova paláce, informoval o tom Kengsingtonův palác. 

Celý článek si přečtěte na Blesk.cz.

Komunální volby se blíží. Aktuální informace i zpravodajství o sestavování politických koalic naleznete zde>>>

Blíží se senátní volby. Aktuální informace a zpravodajství naleznete zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud