Tragická nehoda na Slovensku: Autobus narazil zezadu do kamionu, dva lidé nepřežili | info.cz

Články odjinud

Tragická nehoda na Slovensku: Autobus narazil zezadu do kamionu, dva lidé nepřežili

Dva lidé zemřeli a nejméně šest dalších osob utrpělo podle prvních informací zranění při dnešní srážce autobusu a nákladního auta na středním Slovensku. Informovala o tom mluvčí hasičů Zuzana Farkasová.

Tragická nehoda se stala na rychlostní silnici mezi Banskou Bystricí a Zvolenem. Podle televize Markíza autobus narazil zezadu do kamionu. Ze zveřejněných fotografií z místa nehody vyplývá, že šlo o autobus slovenského dopravce.

Na Slovensku v posledním období nedocházelo často ke tragickým kolizím autobusů. Například v roce 2015 zemřely dvě osoby při nehodě českého autobusu na východním Slovensku. O rok dříve zase čtyři studentky nepřežily nehodu autobusu na západě Slovenska.


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud