Žena, která je už čtrnáct let v kómatu, porodila syna. Rodina je v šoku | info.cz

Články odjinud

Žena, která je už čtrnáct let v kómatu, porodila syna. Rodina je v šoku

Pacientka, která je už 14 let ve vegetativním stavu, porodila zdravého chlapečka. Nikdo ze zaměstnanců zdravotnického zařízení Hacienda v americkém městě Phoenix o jejím těhotenství nevěděl, žena se s největší pravděpodobností stala obětí sexuálního násilí. Policie případ prošetřuje jako znásilnění. Příbuzní ženy jsou pobouření, jejich právník uvedl, že rodina je rozhořčená a traumatizovaná, napsal deník The Mirror.

Novorozenec, který se narodil 29. prosince, „je v péči milující rodiny“, nechal se slyšet právník John Michaels. Dodal, že o chlapce bude dobře postaráno. Vyšetřovatelé nadále pátrají po násilníkovi. Získali povolení k odebrání vzorků DNA od všech zaměstnanců pečovatelského centra.

Zdroj sdělil tisku, že „nikdo ze zaměstnanců o těhotenství nevěděl až do chvíle, kdy pacientka začala rodit“. „Říkali, že začala sténat. Nikdo nevěděl, co s ní je,“ dodal zdroj. „Rodina je v naprostém šoku, zneužití jejich dcery je pobouřilo. Rozčílilo je i zanedbání péče ze strany střediska Hacienda,“ uvedl Michaels.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud