Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zemana před volbami přijede podpořit dcera. Jak se do kampaně zapojí, není zatím jasné

Zemana před volbami přijede podpořit dcera. Jak se do kampaně zapojí, není zatím jasné

Před letošními volbami se mnozí ptali, kam zmizela dcera Miloše Zemana. Kateřina Zemanová patřila při minulých volbách mezi hlavní tváře otcovy kampaně a prakticky zaujala místo své matky, která se naopak veřejně příliš neangažovala. Před letošními volbami ale prezident dceru neukazoval. To by se mělo změnit. „Kate" má přiletět z Anglie, kde studuje, a podpořit svého otce ve vrcholící kampani před druhým kolem voleb.

„Chystáme to jako překvapení na závěr celé kampaně,“ řekl redakci Aktuálně.cz zdroj z blízkosti prezidenta pod příslibem anonymity. Kateřina by měla přiletět dnes. Zatím ale není jisté, jak svého otce podpoří a kdy se po jeho boku objeví na veřejnosti.

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček odmítl zapojení prezidentovi dcery v kampani komentovat. Zeman se do voleb na veřejnosti objeví minimálně jednou – ve čtvrtek ho čeká poslední prezidentská debata, která se uskuteční v režii České televize v Rudolfinu. Zemana zatím do debat doprovázela manželka Ivana a jeho tým.

Prezidentova dcera byla otci oporou u minulých prezidentských voleb v roce 2013 a objevila se i v jeho předvolebním spotu. Z veřejného života se stáhla už na podzim téhož roku, když odjela studovat do zahraničí. Jejímu odchodu navíc předcházel skandál, když média odhalila, že prezidentova dcera se údajně objevila v pornovideu.

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Videa a bohaté fotogalerie z prezidentských voleb sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek