Válka o slevovou dvojku Pepa.cz zuří naplno. Jednatelé se navzájem osočují z milionového tunelu

Pavel Otto

08. 08. 2017 • 16:42

Ve druhém největším slevovém portálu v Česku zuří boj o desítky milionů korun. Po pondělním vypnutí domény na sebe firma Portál Pepa.cz podala insolvenční návrh. Informoval o tom web E15.cz.

 

 

Podepsaný pod insolvenčním návrhem je jednatel Jiří Jankov. Tvrdí, že další dva jednatelé Petr Sýkora a Levon Ter-Ghazaryan vyvedli ze společnosti přes 31 milionů ve prospěch své firmy Online Brothers. Učinili tak prý v rozporu se zakladatelskými dokumenty portálu.

„Vedle skutečnosti, že tímto jednáním byla porušena společenská smlouva, došlo k odčerpání téměř veškerých likvidních prostředků navrhovatele, který tak není schopen hradit své splatné závazky,“ uvedl Jankov v insolvenčním návrhu na firmu Portál Pepa.cz.

Druhá strana se ale tvrdě brání a Sýkora se Ghazaryanem oponují, že peníze se naopak pokusil zpronevěřit Jankov. „Jedná se o šikanózní insolvenční návrh, který podává už bývalý jednatel, jenž byl zbaven své funkce na základě předběžného opatření, poté, co se pokusil o zpronevěru,“ reagoval Sýkora.

Čtěte pokračování článku zde.

SDÍLET