Pátrání po Petrovi, který s malými syny záhadně zmizel v Karibiku: Přišla první zpráva o dětech

Že by se konečně zmizelého Petra a jeho malé syny podařilo najít? Čechovu jachtu se podařilo po dvou měsících usilovného pátrání nalézt v přístavu panamského města Portobelo. Vzápětí přišla zpráva, co je s dětmi. S posádkou se podle informací na facebookové stránce, kde se pomoc organizuje, podařilo navázat spojení. Detailů je ale stále málo.

„Drazí přátelé! Máme skvělé zprávy – loď byla nalezena v pořádku v přístavu Portobelo. Snažíme se navázat kontakt s posádkou, a jakmile budeme vědět víc, zveřejníme aktualizace. Jsme vděční za všechnu vaši pomoc, podporu a vlídná slova,“ informoval rodinný přítel Adam na sociální síti.

Policie dopadla všechny 4 uprchlíky, kteří v Itálii brutálně znásilnili Polku a transsexuála

Všichni se hned ptali, co je s malými chlapci, po nichž už steskem umírá jejich matka Iva. „Podle zpráv, co mám, jsou všichni v pořádku. Zatím se ale s nikým nekontaktují,“ dodal Adam později na Facebooku. Proč není možné s Petrem navázat kontakt, není v tuto chvíli jasné.

Podle dostupných informací loď "zmizela" poté, co kvůli blíže nespecifikovaným zdravotním problémům někoho z posádky musela neplánovaně přistát u odlehlé vesnice, kde není signál.

Vše o případu na Blesk.cz

SDÍLET
sinfin.digital