Drsné video z dálnice. Muž prchal s kradeným Audi a ve 240 km/h smetl auto se třemi dětmi

Tři roky a devět měsíců vězení dostal u německého soudu Polák, který v kradeném autě při honičce s policií kličkoval rychlostí 240 kilometrů v hodině. Ve finále zběsilé jízdy narazil do auta vezoucího tři děti. Oznámil to německý web Tag24, policie má z celého incidentu video.

Nehoda se stala letos v únoru, kdy se Tomasz T. (32) za honorář ve výši 200 eur (5200 Kč) pokusil do Polska převézt Audi A5 ukradené poblíž Frankfurtu. S vozem se vydal napříč Německem, za Drážďany ho ale kvůli namátkové kontrole dokladů chtěla zastavit dálniční hlídka.

Zpověď chlapce zneužívaného ve chlapeckém sboru, který vedl papežův bratr. Po padesáti jsem konečně našel svůj mír

Muž dupl na plyn a snažil se policistům ujet. Při zběsilé honičce dosáhl rychlosti 240 kilometrů v hodině, jenže dostal smyk a nad vozidlem ztratil kontrolu. Nejprve vyjel z vozovky na travnatý povrch, pak na dálnici najel zpátky a „napálil“ to do rodinného chrysleru vezoucího dva muže (38 a 39), ženu (39), chlapce (16) a dvě dívky (3, 9).

Posádka vozu naštěstí srážku přestála bez zranění. Vůz byl ale na maděru a letící úlomky poškodily ještě kolemjedoucí volkswagen. Polák měl pro své konání originální vysvětlení.

Pokračujte ve čtení článku zde.


SDÍLET
sinfin.digital