„Ježiš, on mě zabije,“ naříká na videu z Pákistánu Tereza. Takto vysvětlovala, proč vozí v kufru 9 kilo heroinu

Blesk.cz, shp

Toto jsou chvíle, kdy si uvědomila, že je zle. Víc než doživotního kriminálu v Pákistánu se ale bojí svého kontaktu v Anglii, kterého právě udala. Na internetu se objevilo video z výslechu Češky Terezy (21), která se z Pákistánu snažila vyvézt 9 kilo heroinu. Celníci ji však zadrželi na letišti. Na video upozornil deník Blesk.

Tereza nejdříve tvrdila, že nevěděla, co veze. Pak ale šla s pravdou ven. A rozhodně nešlo o její první pašování.

„Poprvé mi dali do kufru tři nějaké sošky, že jsou to dárky. Nevěděla jsem, že tam něco je. Podruhé už jsem to věděla, ale měla to být tráva. Potřetí a počtvrté už mi vyhrožovali. Řekli ale, že to je něco, z čeho se drogy teprve udělají, ne že to je heroin. Ani že je toho tolik,“ vypověděla lámanou angličtinou.

Video ze zadržení Terezy v Pákistánu. Blondýna v slzách kouká, jak jí celníci tahají z kufru heroin po kilech

Na nejnovějším videu se jí policista ptá, zda má fotku muže, se kterým ohledně zásilky komunikovala. „Mám možná fotku chlápka z Anglie v konverzaci. Jen tam takhle sedí,“ odpovídá mu blonďatá Češka špatnou angličtinou. Je na ní vidět frustrace a obavy. Tvář si dává do dlaní a hlasitě oddechuje. I když jí možná závažnost situace nedocházela, teď je jí vše jasné.

Moc dobře také ví, že její kontakt nebude rád, že ho práskla. „Ježiš, on mě zabije,“ říká si na záznamu česky sama pro sebe.

Vše o případu, fotografie a videa na Blesk.cz >>>

3879804:article:true:true:true

 

SDÍLET
sinfin.digital