Cestovatel Přibáň: Hodně jsem uvažoval o Senátu, ale neumím „být Andrej“. Lidi si práce politiků neváží | info.cz

Články odjinud

Cestovatel Přibáň: Hodně jsem uvažoval o Senátu, ale neumím „být Andrej“. Lidi si práce politiků neváží

V trabantech projel celý svět a po poslední cestě o sobě mluví jako o realistickém rasistovi. Cestovatel Dan Přibáň si zkrátka myslí, že migrace do Evropy nemá „dobré řešení“ a Afrika by podle něj měla přijít na to, že si musí pomoct hlavně sama. Zároveň ale oceňuje i německý přístup, který podle něj před masivnější migrací zachránil i Českou republiku. Naši politici mezitím těží z uměle vyvolaného strachu a i u nás podle Přibáně vidíme „povstání chudých a neschopných“. Zvažoval, že s věcmi něco udělá z pozice senátora, ale nakonec od plánu ustoupil. Proč? Podívejte se na rozhovor.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud