British American Tobacco přichází na trh s novou generací e-cigaret. Cílí i na kuřáky, kterým chybí zakázané příchutě

Tabáková společnost BAT na českém trhu představila novou prémiovou e-cigaretu Vype ePod, která spadá do portfolia takzvaných nikotinových alternativ. Po nich je na českém trhu i kvůli nedávnému „mentolovému zákazu“ stále dál větší zájem. Rostoucí poptávku i náročné požadavky uživatelů chce British American Tobacco uspokojit „jednoduchostí ovládání, stylovým ergonomickým designem umožňující pohodlné a intuitivní užívání a pestrou škálou příchutí.“

S novým přírůstkem do jinak už kompletní rodiny takzvaných nikotinových alternativ přichází British American Tobacco ve chvíli, kdy na trhu s cigaretami dochází k výrazným proměnám. Jedním z trendů je přechod uživatelů od tradičních cigaret k potenciálně méně škodlivým alternativám, dalším pak hledání cesty z legislativního zákazu cigaretových příchutí. Značná část kuřáků totiž přišla kvůli květnovému celoevropskému zákazu o cigarety s mentolovou příchutí a nyní hledají dostupné alternativy. Právě e-cigarety přitom legislativními zákazy zasaženy nebyly a nadále tak širokou škálu příchutí nabízejí.

„Jsme rádi, že do naší rodiny potenciálně méně škodlivých produktů můžeme přivítat přírůstek v podobě dále vylepšené a prémiové elektronické cigarety Vype ePod, která navazuje na obrovský úspěch jejího staršího sourozence Vype ePen 3,“ komentuje Štěpán Michlíček, generální ředitel BAT pro Českou republiku a Slovensko. „Věříme, že Vype ePod příchodem do České republiky naváže na své úspěšné tažení napříč Evropou. Značka Vype je k dostání v devíti zemích a jedničkou na trhu e-cigaret se již stala v Německu, Maďarsku, Francii, Nizozemsku a Velké Británii, kde letos obdržela prestižní cenu Produkt roku v kategorii elektronických cigaret,“ dodal Michlíček.

Zbytek textu je pro předplatitele
sinfin.digital