„Cítím se lépe.“ Invalidní vozík Zeman odmítá a promluvil o alkoholových prohřešcích

Při chůzi se opírá o hůl, se schody se občas potrápí, nepohrdne svezením golfovým vozíkem. Prezidenta Miloše Zemana nadále trápí problémy s nohou. I na jeho zdravotní stav coby možnou překážku v druhém boji o Hrad přišla řeč v novém dílu pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech.

V jaké zdravotní kondici je současný prezident Miloš Zeman? A je právě zdraví možnou překážkou, která by mohla stát mezi ním a obhajobou prezidentského mandátu pro druhé funkční období? „Subjektivně se cítím o něco lépe než před takovými čtyřmi, pěti lety,“ říká o svém zdraví Zeman. 

V polovině srpna přitom přišla zpráva od někdejšího ministra zdravotnictví a šéfa Zemanova rozpuštěného lékařského konzilia Martina Holcáta.

„Současný zdravotní stav pana prezidenta je velmi dobrý. Díky úpravě režimu a stravování došlo ke snížení hmotnosti a stabilizaci dlouhodobé hladiny cukru. Jediný zdravotní neduh, který v současné době pana prezidenta trápí, je neuropatie dolních končetin,“ potvrdil v prohlášení Holcát. „Politika se nedělá nohama, ale hlavou,“ podotýká k tomu Zeman.

Co dalšího v pořadu zaznělo, se podívejte zde:

Ženy při těle by se podle Zemana měly zahalovat. „Z dívky bych burkini strhnul,“ ujistil

„Babiš není Kajínek, milost bych mu nedal“, řekl Zeman. Čapí hnízdo je prý provokace „nižší šarže“

Omluvu od Trumpa klidně ukážu, říká Zeman. „Věřím, že se setkáme“

SDÍLET
sinfin.digital